blachodachówka  BROSA

Blachodachówka modułowa Galeco BROSA, uniwersalny dach dla Twojego domu

BROSA w języku islandzkim oznacza UŚMIECH, który zgodnie z hasłem „Uśmiech na deszcz” tworzy happy brand firmy Galeco.

System dachowy Galeco BROSA wyróżnia estetyczny design i symetria przetłoczeń. Dzięki tym cechom pokrycie dachowe BROSA doskonale komponuje się zarówno z nowoczesnymi, jak i tradycyjnymi projektami budynków. Produkt dostępny jest w dwóch wykończeniach powierzchni - wariant płaski i z mikrofalą - co zapewnia uniwersalną stylistykę pokrycia.

blachodachówka BROSA

blachodachówka

System dachowy Galeco BROSA

Blachodachówka modułowa Galeco BROSA tworzy trwałe i ponadczasowe pokrycie dachowe. Cechą charakterystyczną produktu jest środkowe przetłoczenie, które zwiększa sztywność panelu, eliminując zjawisko falowania powierzchni. Symetryczny kształt modułów umożliwia montaż pokrycia w dowolnym kierunku połaci dachowej gwarantując optymalne wykorzystanie każdego z arkuszy. Symetryczna forma tworzy nowoczesne i łatwe w montażu pokrycie dachowe, odporne na upływ czasu i przemijanie trendów. BROSA została stworzona z myślą o środowisku poprzez zastosowanie skandynawskiej stali GreenCoat® Crown BT. Zawiera ona bazującą na biotechnologii powłokę półmatową, do produkcji której zastosowano szwedzki olej rzepakowy zamiast składników ropopochodnych. Powlekana organicznie stal GreenCoat® Crown BT, która jest dedykowana do dachów modułowych, gwarantuje dużą trwałość i powtarzalność koloru.

 

Dane techniczne
Blachodachówka modułowa Galeco BROSA - wymiary
 
 
Zaleta
Nowoczesność i estetyka
Ponadczasowy kształt blachodachówki opracowano z myślą o wszechstronnym zastosowaniu zarówno na nowoczesnych, jak i tradycyjnych budynkach.
Zaleta
Łatwy transport i montaż
Zastosowanie formy modułowej umożliwia łatwy transport. Niewielkie wymiary paneli wpływają na wygodny montaż oraz ułatwiają wnoszenie ich na dach bez ryzyka deformacji.
Zaleta
Ekologia i najwyższa jakość
Wykorzystanie stali GreenCoat® Crown BT dedykowanej do dachów modułowych, gwarantuje wysoką trwałość i powtarzalność koloru, a także odporność na korozję. Stal zawiera bazującą na biotechnologii powłokę, do której produkcji zastosowano szwedzki olej rzepakowy zamiast składników ropopochodnych.
Zaleta
Modułowość i dostępność
Modułowa forma blachodachówki pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej, ponadto gwarantuje dostępność produktu „od ręki” bez konieczności oczekiwania na produkcję pod zamówienie.
Zaleta
Wzmocniona konstrukcja
Środkowe przetłoczenie w dolnej fali wzmacnia profil panelu i eliminuje zjawisko falowania blachy.
Zaleta
Symetria i ekonomia
Symetryczne panele umożliwiają montaż w dowolnym kierunku. Wpływa to na minimalizację odpadów oraz poprawę ekonomii pokrycia dachowego.
Zaleta
Gwarancja
Gwarancja: 40 lat gwarancji technicznej, 15 lat gwarancji estetycznej
 
 
ZAPYTAJ O PRODUKT  sklep@daszkinext.pl
 
 
 
Wysokość całkowita 43 mm
Wysokość przetłoczenia 30 mm
Długość modułu 350 mm
Szerokość całkowita 1196 mm
Szerokość efektywna 1160 mm
Długość całkowita 725 mm
Powierzchnia efektywna arkusza 0,812 m²
Waga 1 panelu 3,9 kg
Grubość blachy 0,50 mm
Powłoka cynku 275 g/m²
Ilość arkuszy na palecie 200 szt.
Minimalny kąt nachylenia dachu
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium