Odstraszacze

Kolce na ptaki pozwalają na ochronę i zabezpieczenie powierzchni przed ptakami , ich niepożądaną obecnością i zanieczyszczeniami. Kolce przeciw ptakom zabezpieczają miejsca takie jak parapety, rynny, gzymsy, dachy, daszki, krawędzie dachów itp. Kolce ochronne na ptaki wykonane są z plastikowej podstawy i stalowych drutów zakończonych tępo by nie wyrządzić ptakom krzywdy. Kolce na gołębie montuje się przy pomocy kleju do kolców mocując je do bezpośrednio do oczyszczonej uprzednio powierzchni. Druty na ptaki ograniczają przede wszystkim obszar na którym ptaki mogłyby przesiadywać czy zakładać gniazda. To bardzo skuteczny sposób na ptaki szczególnie w miastach, gdzie gołębie niszczą elewacje, przenoszą choroby w swoich odchodach i zanieczyszczają posesje.

Odstraszacze - kolce na ptaki

JAK ZAMONTOWAĆ KOLCE PRZECIW PTAKOM

Oferowane przez nas kolce przeciw ptakom są proste w zastosowaniu i skuteczne w działaniu. Można je zamontować praktycznie w każdym miejscu i na każdej powierzchni, wszędzie tam gdzie występuje problem związany z przebywaniem ptaków (parapety, gzymsy, krawędzie rynien, poręcze balustrad itp.)

 Pierwszą czynnością, którą trzeba wykonać jest odpowiednie przygotowanie podłoża do montażu. Należy je zamieść, a w razie potrzeby także wyczyścić. Do czyszczenia ptasich odchodów, polecamy nasz preparat, który bardzo skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia oraz odtłuszcza powierzchnie pod montaż odstraszaczy ptaków.

Kolejnym krokiem jest nałożenie kleju na podstawę lub w miejsce, w którym będziemy instalować zabezpieczenia. Do montażu zabezpieczeń polecamy klej znajdujący się w naszej ofercie.

Każdy segment mocno dociskamy.

 Na co zwrócić uwagę przy montażu:

optymalna temperatura przy montażu +5 do +30 C
kleić tylko na suchej powierzchni
klej należy nałożyć równomiernie na całej długości podstawy
pierwszy rząd kolców przeciw ptakom należy przykleić równo z zewnętrznym rantem zabezpieczanego elementu np. parapetu
między sąsiadującymi rzędami lub pomiędzy zabezpieczeniami, a np.: ścianą, oknem albo innymi elementami elewacji należy zachować odstęp maksymalnie 5 cm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl