blachodachówka  RIGA

Blachodachówka Modułowa Galeco RIGA

Galeco RIGA to blachodachówka modułowa, zaprojektowana z dbałością o każdy detal.

Jej nowoczesny kształt, prosta forma i estetyczny wygląd tworzą pokrycie dachowe odporne na upływ czasu i spełniające wymagania estetyczne, zapewniając bezpieczeństwo Twojego domu. Dostępna w naszej ofercie płaska blachodachówka modułowa Galeco RIGA jest łatwa w transporcie i montażu, a do tego ekologiczna za sprawą powłoki bazującej na biotechnologii!

Blachodachówka Modułowa Galeco RIGA

blachodachówka  RIGA

Zaprojektowaliśmy innowacyjną blachodachówkę modułową umożliwiającą stworzenie zarówno niezwykle trwałego, jak i estetycznego pokrycia dachowego. Model Galeco RIGA cechuje także wyjątkowa prostota montażu wynikająca m.in. z obecności wyprofilowanych zagłębień pod wkręty zakładkowe. Ułatwiają osadzenie elementów montażowych i jednocześnie spełniają funkcję pozycjonującą – pozwalają na precyzyjne układanie poszczególnych arkuszy względem siebie. Ważną cechą naszych blachodachówek modułowych Galeco RIGA jest także ich unikalny kształt, dzięki któremu można je rozkładać na połaci dachowej od każdej strony – zarówno w pionie, jak i poziomie. Jednocześnie dzięki idealnej symetryczności profili ograniczyliśmy straty materiału podczas jego montażu, co ma szczególne znaczenie na tzw. dachach kopertowych.

 

Dane techniczne
Blachodachówka modułowa Galeco RIGA - wymiary
 
Nowoczesność i elegancja
Optymalny kształt blachodachówki stworzony jest zarówno do nowoczesnych jak i tradycyjnych projektów, dlatego Galeco RIGA stanowi idealne dopasowanie do półokrągłych i kwadratowych systemów rynnowych.
Ekologia i troska o środowisko
Galeco RIGA to blachodachówka modułowa wykonana z powlekanej organicznie stali GreenCoat® Crown BT, która zawiera bazującą na biotechnologii powłokę, do której produkcji zastosowano szwedzki olej rzepakowy zamiast składników ropopochodnych.
Najwyższa jakość i trwałość
Użycie stali GreenCoat® Crown BT dedykowanej do dachów modułowych gwarantuje wysoką trwałość i powtarzalność koloru płaskiej dachówki, a także jej odporność na korozję.
Symetria i ekonomia
Dzięki symetrycznym panelom istnieje możliwość montażu płaskiej blachodachówki modułowej w dwie strony, równocześnie wpływając na ekonomię pokrycia dachu.
Łatwość transportu i montażu
Zastosowanie formy modułowej umożliwia łatwy transport. Niewielkie wymiary paneli wpływają na wygodny montaż oraz ułatwiają wnoszenie ich na dach bez ryzyka deformacji.
Modułowość i dostępność
Modułowa forma blachodachówki pozwala na optymalne wykorzystanie powierzchni magazynowej. Ponadto gwarantuje dostępność produktu „od ręki” bez konieczności oczekiwania na produkcję pod zamówienie.
Zaleta
Gwarancja
40 lat gwarancji technicznej, 15 lat gwarancji estetycznej.
 
ZAPYTAJ O PRODUKT  sklep@daszkinext.pl
 
 
Wysokość modułu 41 mm
Długość modułu 350 mm
Szerokość efektywna 1185 mm
Szerokość całkowita 1213 mm
Długość efektywna 700 mm
Długość całkowita 720 mm
Waga 1 szt. 0.5 mm / 3.9 kg
Powierzchnia efektywna arkusza 0,83 m²
Minimalny spadek dachu
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium